Automata összeszerelő gépkezelő
2017-07-26

Close Up Of Factory Engineer Operating Hydraulic Tube Bender

CNC gépbeállító kollégát keresünk!

A Yorkshire Fittings Gyártó Kft. az angol Pegler Yorkshire magyarországi gyártóbázisa. Csőszerelvények, csőidomok kiváló minőségű előállításában közel 30 éve vezető gyártóként jelenik meg a nemzetközi piacon.

Amit kínálunk:

  • bejelentett, hosszú távú munkalehetőség
  • stabil vállalati háttér
  • kimagasló műszakpótlék, béren kívüli juttatás és éves bónusz
  • szakmai fejlődési lehetőség, belföldi és nemzetközi képzések
  • kiváló közösség és rugalmas, emberséges vezetők

Milyen feladatokra számíthat?

  • CNC gépek felszerszámozása, beállítása, átállások elvégzése Fanuc, Siemens és Heidenhain vezérlésű eszterga- és marógépeken
  • meghibásodás esetén a hibák kijavítása
  • késztermékek bemérése és minősítése

Ami az álláshoz szükséges:

  • CNC-s szakmai végzettség
  • 4 műszak vállalása
  • műszaki rajzolvasás, mérőeszközök használata, G-kódok ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését és részletes szakmai önéletrajzát az alábbi jelentkezési felületen keresztül.

Az önéletrajzok beérkezését követően pályázati anyaga elbírálásra kerül, és amennyiben megfelel a pozícióval szemben támasztott követelményeknek, kollégáink felveszik Önnel a kapcsolatot.

Sikeres pályázat esetén új belépő kollégáinkat Integrációs Nappal és Mentor Programmal várjuk, régi dolgozóink számára folyamatos képzési lehetőségeket biztosítunk!

Vállalatunk kiemelt célja, hogy szakmailag és emberileg is folyamatosan támogassa kollégáit, így már a betanulás alatt is kiemelt figyelmet fordítunk a hatékony beilleszkedésre, a szakmai és vállalat specifikus oktatások és ismeretek hatékony, strukturált, szervezett átadására.

Amennyiben további kérdései lennének vállalatunk nyitott pozícióival kapcsolatban kérjük, érdeklődjön személyesen Szarka Fatima HR munkatársunknál!

1106 Budapest, Maglódi út 16.

+ 36 1 4343 019

info@yorkshirefittings.hu